Головна » Статті » Виховна робота

Жіноче свято – 8 Березня

   З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопці та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

  Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашому училищі, яке підготували і провели учні групи № 11 на чолі з класним керівником Отрощенко Ю. В., Алейченко М. В., Соколовською В. В. Від ведучих заходу учнів групи № 11 Голобачука В. та Шевцова О. лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, жіночій половині нашого училища. Приємним подарунком було привітання зі святом від директора нашого училища Маслова І. Г., який побажав всім жінка бути чарівними, вишуканими і ласкавими, як весняне сонечко. Звучали пісні у виконанні учениць групи № 2.

  Учні групи № 11 разом з майстром виробничого навчання підготували відео-репортаж за участю чоловіків нашого училища та запропанували відповісти їм на 2 запитання «Що вам подобається в жінці та що дивує?»

  Теплі слова, побажання і привітання всім жінкам підготували хлопці з учнівського самоврядування, які в свою чергу вітали дівчат, педагогічний колектив та подарували солодкі подарунки.

  Батьки і вчителі подякували учням за підготовлену концертну програму. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (11.03.2020)
Переглядів: 125