Головна » Статті » Виховна робота

Заходи до 73-річниці визволення України й м. Генічеська від нациських загарбників у роки Другої світової війни

   30 жовтня Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистів та їх союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.   

    У нашому училищі відбувся ряд заходів, присвячених вшануванню ветеранів та полеглих у цій кривавій війні, а саме: у бібліотеці навчального закладу розмістили тематичну виставку, яку підготувала бібліотекар Новацька Д. В. По групах класними керівниками були проведені години спілкування до 73-річниці визволення України й м. Генічеська від нациських загарбників у роки Другої світової війни "Вклонися, моя Україно, тим людям величним і скромним...". 

  Також цього дня президентом парламентської республіки учнівського самоврядування Османовим Усманом та головою волонтерського загону "Промінь" Єгоровою Кариною було відвідано ветерана Другої світової війни Тарасова Григорія Яковлевича. Під час зустрічі учні вручили подарунки та поспілкувалися з ветераном, адже саме уваги, розуміння та чуйності потребують вони, ті хто у буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє. 

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (06.11.2018)
Переглядів: 15