Головна » Статті » Виховна робота

Всеукраїнський урок "Права людини"

9 грудня 2016 року в актовому залі училища викладачами правових дисциплін Шапоровою Ю. В. та Щировою М. М. в рамках Всеукраїнського тижня права було проведено Всеукраїнський урок з теми: "Права людини".

Метою цього заходу було: поглибити та розширити знання учнів про права людини та громадянина, види прав і свобод людини, міжнародні документи з прав людинита прав дитини; пояснити значущість і актуальність документів з прав людинидля забезпечення сучасного захисту прав і свобод особистості; ознайомити з основними правовими документами в галузі прав людини; виховувати пріоритет загальнолюдських цінностей, активну життєву позицію, патріотизм, гуманізм, виховувати повагу до Законів України та любов до Батьківщини; виховувати вміння захищати свої права цивільним шляхом.

В ході заходу учні переглянули відеоролік "Європейська конвенція з прав людини" і усвідомили, що потрібно вивчати свої права і пам'ятати, що такі самі права як і ви має кожна людина, тому реалізуючи свої права, намагайтеся поважати права інших. 

 

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (09.12.2016)
Переглядів: 170