Головна » Статті » Виховна робота

Відкрита виховна година "Життя - найвища цінність"

  31 жовтня згідно плану роботи Методичної комісії класних керівників, майстрів в/н, вихователів гуртожитку була проведена виховна година в групі №21 майстром виробничого навчання Цимбалом Віталієм Віталійовичем.

   Протягом спілкування за темою: "Життя - найвища цінність" Віталій Віталійович разом з класним керівником Ольгою Вікторівною Федченко зуміли так розташувати до себе учнів, що вони відверто розповідали про свої життєві цінності, пригадували цікаві факти з сімейного життя своїх батьків, ділилися власним, хоча ще й малим, життєвим досвідом взаємовідносин. Цікавими були й види роботи з вихованцями: це і складання приорітету життєвих цінностей, і символічна свічка запалена керівниками групи, яка символізувала тепло сімейного вогнища. Доброму душевному настрою сприяла лагідна лірична мелодія, яка супроводжувала хід всього виховного заходу.

   Присутні майстри й класні керівники дали позитивну оцінку відкритій виховній годині і побажали Цимбалу В. В. творчого натхнення й плідної педагогічної діяльності в справі виховання учнівської молоді.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (04.11.2017)
Переглядів: 75