Головна » Статті » Виховна робота

Вибори Голови училищного учнівського самоврядування.

Сенс учнівського самоврядування в сучасній освіті полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення і здійснювати їх.

   24 жовтня відбулися вибори Голови училищного учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень училища, який має авторитет серед учнів, є активним учасником позакласних заходів та спортивних змагань, тощо.

   Свої кандидатури на посаду Голови учнівського самоврядування подали троє учнів – учень групи № 5 Усманов Осман, учень групи № 7 Дрімуш Олександр та учень групи № 41 Сухонос Сергій.

Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити училищне життя цікавим і змістовним.

   Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано учня групи № 41 Сухоноса Сергія. Вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя училища.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (04.11.2017)
Переглядів: 77