Головна » Статті » Виховна робота

"Вибір професії"

З 09.12.19 по 13.12.19 в нашому училищі пройшли профорієнтаційні тренінги з популяризації робітничих професій для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. 

Метою занять з елементами тренінгу "Вибір професії - вибір майбутнього" було формувати готовність учнів до обгрунтованого вибору професії з урахуванням своїх нахилів, здібностей, стану здоров'я та потреб ринку праці; дати учням уявлення про розмаїття світу робітничих професій, сприяти усвідомленню взаємозвя'зку між особистими цілями та професійним вибором, актуалізувати процес професійного самовизначення учнів; допомагати учням у визначенні своїх інтересів - основи професійного визначення; виховувати повагу до праці людини.

Учні із задоволенням брали участь та виконували вправи, які були їм запропановані "Розминка", "Вдалий і невдалий вибір професії", "Заселення", "Хочу, можу, треба", "Бінго". 

По закінченню тренінгу учні відвідали майстерні, які знаходяться у нашому училищі та взяли участь у майстер-класах, які підготували майстри виробничого навчання. Також дітям була запропанована обзорна екскурсія нашим історико - етнографічним музеєм, яку підготувала і провела Романюта Л. М. Хочеться зазначити, що такі зустрічі є для нас традиційними, тож ми й надалі будемо сприяти мотивації правильного вибору професії, відповідно до потреб ринку праці.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (17.12.2019)
Переглядів: 89