Головна » Статті » Виховна робота

Урок пам’яті «А пам'ять священна… »

  До Дня визволення України від нацистських загарбників 31-го жовтня в актовому залі училища класний керівник групи № 205 Івахненко Є. О. та майстер виробничого навчання Луців О. П. провели урок пам'яті «А пам'ять священна...» (до 73-річниці визволення України й м. Генічеська від нацистських загарбників у роки Другої світової війни).

    Мета уроку мужності – формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; виховання громадянських почуттів; формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу людей старшого віку; формування інтересу до подій Другої світової війни.

 

  Перед учнями виступив ветеран Другої Світової війни Тарасов Григорій Якович, який, не дивлячись на свій похилий вік прийшов на зустріч з учнями, емоційно й досконало розповів про своє життя, про бойовий шлях, пройдений з с. Чаплинка Херсонської області до самого Берліну.

   Матеріал, підібраний Євгеном Олександровичем доступно викладений ведучими Луців Оленою Петрівною та учнем Попружним Дмитром.

   А пісні у виконанні учнів нашого училища Сульдіної Владислави, Мотявіна Андрія, Лук’янова Олександра нікого не залишили байдужими. Хвилиною мовчання педагогічний та учнівський колективи вшанували пам'ять всіх загиблих у роки жорстокої Другої Світової війни.

 

 

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (04.11.2017)
Переглядів: 90