Головна » Статті » Виховна робота

Урок пам'яті "Кривава ціна миру в Україні"

        До Дня визволення України від нацистських  загарбників 28-го жовтня в актовому залі училища класний керівник групи № 21 Отрощенко Ю. В. та  майстер виробничого навчання Стадник В. А. провели урок мужності «Кривава ціна миру в Україні» (до 72-річниці визволення України й м. Генічеська від нацистських загарбників у роки Другої світової війни).

           Мета уроку мужності –  формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого;  виховання громадянських почуттів; формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу людей старшого віку; формування інтересу до подій Другої світової війни.

      Перед учнями виступив ветеран Другої Світової війни Тарасов Григорій Якович, який, не дивлячись на свій похилий вік прийшов на зустріч з учнями, емоційно й досконало розповів про своє життя, про бойовий шлях, пройдений з с. Чаплинка Херсонської області до самого Берліну.

        Матеріал, підібраний Юлією Володимирівною доступно викладений ведучими Шевчуком Єгором, Гетьманом Ігором, Форносовим Сергієм, Даниловим Дмитром, Ковальчуком Дмитром. 

       А пісні у виконанні учнів нашого училища Сульдіної Владислави, Стан Світлани, Мотявіна Андрія, Лук’янова Олександра, Висоцького Олексія  нікого не залишили байдужими.

      Хвилиною мовчання педагогічний та учнівський колективи вшанували пам'ять всіх загиблих у роки жорстокої Другої Світової війни.

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (28.10.2016)
Переглядів: 81