Головна » Статті » Виховна робота

Урок мужності: «Збройні Сили України на захисті державності»

 Саме зараз, міцні вояки
Схід країни від зла захищають
Б’ються на смерть мої земляки
Кров’ю землю святу поливають.
Щоб країна ввійшла в майбутнє.
Вільна, сильна, без чвар та війни
Віддають саме цінне життя
України найкращі сини.

 

   6 грудня 2018 року в актовій залі нашого училища було проведено урок мужності «Збройні Сили України на захисті державності», який підготували і провели викладач предмету "захист Вітчизни" Куцуба Ю. А. та класний керівник групи № 55 Грицун Г. В. Мета уроку: формування у учнів почуття патріотизму, любові до свого краю, народу та його історії;  формування та розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі історичного минулого і героїв сьогодення; виховання громадянських почуттів, свідомій активності та відповідальності.

   Кожна країна світу, невід’ємною частиною себе має Армію, яка покликана відображати і захищати державні інтереси, боронити кордони своєї Батьківщини, свій суверенітет, відвертати напади країн агресорів, зберігати свою боєздатність та виконувати інші специфічні і притаманні їм завдання. Історія українського війська сягає тих древніх часів коли колишні мешканці сучасної України вперше змушені були взятись за зброю, оберігати життя і свободу себе, своїх близьких, свого народу та суспільства. 

 

   Протягом заходу учні мали змогу переглянути патріотичні відеороліки: «Бути військовослужбовцем-це почесний обов’язок, особлива доля»,«Становлення українського війська від сивої давнини до сьогодення»,«Формування власних Збройних Сил України»,«Час боронити батьківщину від завойовників»,«Разом ми зупинимо ворога, разом ми відстоюємо державу». А учень групи № 41 Лукянов О. викона пісню "Армія з народом".

 

6 грудня День Збройних Сил України. Свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави. Та всіх украЇнців, які готові захищати – честь і славу, свободу і суверенітет рідної землі. 

 

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (07.12.2018)
Переглядів: 42