Головна » Статті » Виховна робота

Урок мужності з теми: «Збройним силам України – 25!»

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Тому саме сьогодні в актовому залі училища класним керівником групи № 2 Якуніною М. В. було підготовлено і проведено урок мужності з теми: « Збройним силам України – 25!» За мету було поставлено слідуючи: організувати активне й змістовне дозвілля учнів училища; сприяти патріотичному вихованню учнів; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму.

У вступному слові ведучі: класний керівник Якуніна М. В. та її учениці Демідова В., Черниш К. наголосили, що історія нашої армії не заплямована, бо українські вояки ніколи не були агресорами. а добросовісно виконували почесну місію – захищали рідну землю, що роблять і тепер.

Нікого не залиши байдужими рядки віршів у виконанні Пунди Г., Аракчєєвої К., Білан Н., Москаленко В. про нелегку долю військових, які не зважаючи ні на що з честю віддають свій борг Вітчизні.

Учениця групи № 202 Ярова С. виконала пісню про єдину неньку - Україну, про добро, яке має бути сильніше зла,  про щасливе майбутнє Вітчизни.

На нашому святі були присутні почесні гості: заступник командира роти вогневої підтримки Бабченко Олексій зі своїми бійцями, які привітали присутніх зі святом, а далі разом з викладачем предмету Захист Вітчизни Куцубою Ю. А. нагородили наших учнів, які брали участь у змаганнях з з кульової стрільби почесними грамотами.

Із піднесеним настроєм, із виром емоцій, із гордістю в душі за наш народ, із вірою в перемогу покидали присутні актовий зал.

Після заходу бійці були запрошені в училищний музей, керівник (викладач світової літератури) Романюта Л. М. провела міні-екскурсію та ознайомила гостей з експонатами.

Дoрoгі захисники Вітчизни! Сердечно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України. Бажаємо Вам добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя, благополуччя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (06.12.2016)
Переглядів: 117