Головна » Статті » Виховна робота

Урок мужності "Пам'ять - кращий обеліск" (до Дня пам'яті та примирення)

Справжнім Днем пам’яті та відзначенням ветеранів Другої Світової війни став урок мужності з теми: «Пам’ять  - кращий обеліск», проведений 06.05.2016 року в актовому залі ВПУ №17.

Перед учнями виступив ветеран Другої Світової війни Тарасов Григорій Якович, який, не дивлячись на свій похилий вік (90 років), прийшов на зустріч з учнями, емоційно й досконало розповів про своє життя, про бойовий шлях, пройдений з с. Чаплинка Херсонської області до самого Берліну. Матеріал, підібраний класним керівником групи №11 Отрощенко Ю. В. та  майстром виробничого навчання Стадником В. А. доступно викладений ведучими Шевчуком Єгором, Гетьманом Ігором, Флягою Данилом з використанням документальних фільмів жодного з присутніх в актовому залі не залишив байдужими. Готуючись до заходу учні 11 групи Попович Павло та Шахов Євген були залучені до проекту"Наш полк"вони провели пошукову роботу, розпочавши її в своїх родинах і розповіли присутнім про подивиги своїх прадідів, які не прагнули нагород, а виконували свій обов'язок будучи вірними своєму народові.

 

А пісня у виконанні учениці групи № 12 Сульдіної Владислави "Баллада о матери" розчулила кожного глядача у актовій залі. 

Хвилиною мовчання педагогічний та учнівський колективи вшанували пам'ять всіх загиблих у роки жорстокої Другої Світової війни.

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (06.05.2016)
Переглядів: 197