Головна » Статті » Виховна робота

Урок мужності до Дня пам'яті та примирення

  Справжнім Днем пам’яті та відзначенням ветеранів Другої Світової війни став урок мужності, проведений 08.05.2018 року в актовому залі ВПУ №17.

  Матеріал, підібраний керівниками групи № 2 доступно викладений ведучими Бекіровою Е., Углановою Н. та майстрами виробничого навчання Худик К. О. та Новіковою Л. В. з використанням документальних фільмів, жодного з присутніх в актовому залі не залишив байдужим.

  Перед учнями виступив ветеран Другої Світової війни Тарасов Григорій Якович, який, не дивлячись на свій похилий вік (92 роки), прийшов на зустріч з учнями, емоційно й досконало розповів про своє життя, про бойовий шлях, пройдений з с. Чаплинка Херсонської області до самого Берліну.

 Театральна мініатюра «Лист дідові» у виконанні учня групи № 15 Сіровецького В. змусила замислитися сучасну молодь про ситуацію, яка склалася на Сході країни, про те, що і сьогодні там гинуть наші бійці. А пісні у виконанні викладача спеціальних дисциплін Абрамця В. І. у супроводі хореографічної постанови, учениць групи № 2 Зверяк Т. та Сейдаметової З., учня групи № 205 Мотявіна А. розчулили кожного глядача у актовій залі.

  Хвилиною мовчання педагогічний та учнівський колективи вшанували пам'ять всіх загиблих у роки жорстокої Другої Світової війни.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (10.05.2018)
Переглядів: 94