Головна » Статті » Виховна робота

Урок мужності до 26 річниці Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Тому саме сьогодні в актовому залі училища куратором групи № 45 Удодом П. М. було підготовлено і проведено урок мужності до 26 річниці Збройних сил України. За мету було поставлено слідуюче: організувати активне й змістовне дозвілля учнів училища; сприяти патріотичному вихованню учнів; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму.

У вступному слові ведучі: Гуменюк Дмитро та Суханова Анастасія наголосили, що історія нашої армії не заплямована, бо українські вояки ніколи не були агресорами. а добросовісно виконували почесну місію – захищали рідну землю, що роблять і тепер.

Нікого не залиши байдужими пісні у виконанні наших учнів Стан Світлани, Мотявіна Андрія та майстра виробничого навчання групи № 7 Висоцького О. В. про нелегку долю військових, які не зважаючи ні на що з честю віддають свій борг Вітчизні.

Із піднесеним настроєм, із виром емоцій, із гордістю в душі за наш народ, із вірою в перемогу покидали присутні актовий зал.

Дoрoгі захисники Вітчизни! Сердечно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України. Бажаємо Вам добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя, благополуччя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (06.12.2017)
Переглядів: 129