Головна » Статті » Виховна робота

«Україна мати. Вмій її захищати»

    12 жовтня на подвір'ї нашого училища пройшла святкова лінійка, яку підготувала і провела соціальний педагог Батрак Н. М. та учнівське самоврядування. Педагогічний колектив та учні зібралися тут, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носив і носить військову форму і відзначити триєдине свято День захисника України, яке проходить завжди 14 жовтня, саме на день Українського козацтва та Покрови Богородиці. 


   Розпочали лінійку наші ведучі: учениці групи № 202 Гайдарова Азіза,  Уста Єльміра, та учениця групи № 2 Сейдаметова Зарема. Музичні вітання звучали від учнів груп № 41 Мотявіна Андрія та Лук’янова Олександра. 
   Зі святом усіх присутніх вітав директор нашого училища Маслов І. Г., який побажав усім майбутнім захисникам здоров'я, мужності, сили та відваги.


   З вітальним словом звернувся до всіх присутніх викладач «Захисту Вітчизни» Куцуба Ю. А, який. наголосив що обов’язком  кожного з нас є захищати свій дім, свою Батьківщину, мужні і надійні захисники, наші випускники училища на даний час захищають кордони України. 


    Мільйони матерів вірять у те, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні сини, їм довіряють найдорожче, найсвітліше, оберігати мир. Для всіх матерів прозвучала пісня «Мама» від учнів групи № 202 Бекірової Єльвіни, Сейдометової Зареми та Угланової  Насіби .

 

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (12.10.2018)
Переглядів: 33