Головна » Статті » Виховна робота

Навчання Військово-Морських Сил України

   На території Генічеського району Херсонської області проходили навчання Військово-Морських Сил України. Особовий склад підрозділу морської піхоти ВМС ЗСУ під керівництвом командувача морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-майора Юрія Содоля. Командуючий запросив волонтерів, ветеранів АТО та учнів навчальних закладів Генічеського району на полігон, де вони ознайомилися з бойовою підготовкою українських морських піхотинців та їхніми навиками десантування з літака.

   Громадська організація «Волонтер» та громадська організація «Ветеранів АТО Генічеського району та АР Крим» провели заходи з організації виїзду учнів з ВПУ-17, ПТУ-27 та медичного училища м. Генічеська для зустрічі з військовослужбовцями.

 

   Наші учні повертались з полігону у захваті від військової майстерності та особистих здібностей, які були продемонстровані нашими захисниками, та відчуттям повної захищеності. Діти на власні очі переконались, що українські морські піхотинці в змозі виконати будь-які бойові завдання поставлені перед ними.

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (16.05.2018)
Переглядів: 52