Головна » Статті » Виховна робота

Фестиваль патріотичної пісні

25 жовтня в Генічеській ШЕВ відбувся фестиваль патріотичної пісні, присвячений визволенню України та міста Генічеськ від нацистських окупантів. Його організаторами виступили: районний відділ культури, міська рада, Генічеська ШЕВ при підтримці  районного відділу освіти, районної ради ветеранів, ГО «Патріот».

У фестивалі прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл №1,№3, №4, гімназії, Генічеської ШЕВ, ПТУ №27, студенти медичного училища, народне творче об`єднання «Ветеран» РБК, вихованці Палацу творчості дітей та юнацтва,  також свої вірши прочитали автори: відомий поет Олександр Прихненко та переможниця багатьох конкурсів Анна Кравчук. Наше училище представляли учениця групи № 32 Стан Світлана та учень групи № 5 Мотявін Андрій.

Діти і молодь дійсно співали  щиро - як відчувало їх серце. Усі учасники отримали дипломи від організаторів, а також соки, солодкі подарунки та торти від районного відділу культури, Генічеського ПТУ №27, ГО «Патріот». Усі присутні виразили надію, що такий фестиваль стане традиційним і розкриє таланти багатьох виконавців. 

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (28.10.2016)
Переглядів: 100