Головна » Статті » Виховна робота

День Знань

 1 вересня відбулося урочисте свято Першого дзвоника, на якому були присутні учні, їхні батьки, які, разом із дітьми, спостерігали за святом. Розпочалося свято на подвір’ї училища. Слова привітання ведучих соціального педагога Батрак Н. М. та практичного психолога Коновалової О.М. були сповнені щирими почуттями та дружнім настроєм.

 Гостей, учнів та їх батьків, членів педагогічного колективу з Днем Знань щиро привітав директор навчального закладу Маслов Ігор Георгійович, а заступник директора з виховної роботи Мартинцова Н. Ю. підвела підсумки з виховної роботи за 2017 - 2018 навчальний рік. Учнів, що досягли певних результатів у обласних та всеукраїнських конкурсах було нагороджено грамотами.

 Підтримкою та допомогою по сходинках до успіху були щирі поради та привітання класного керівника групи № 5 Кольцова М. М., майстра виробничого навчання групи № 207 Федько В. О. які побажали впевненості і енергії учням протягом усіх років навчання.

 Продовжили свято керівники груп, які запропонували учням перший урок, який був присвячений інтеграції України з Європейським союзом, формуванню в учнів європейських цінностей.

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Бажаємо усім учням підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (03.09.2018)
Переглядів: 21