Головна » Статті » Виховна робота

День захисника України

     13 жовтня в нашому училищі з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу учнів відзначали День захисника України. 

    Цього дня, в актовому залі училища проходив урок мужності присвячений нашим захисникам, підготували який майстер виробничого навчання групи № 202 Юрченко М. А. та її учні. В ході заходу всі  присутні мали змогу переглянути відеоролік, прослухати вірші присвячені подіям на сході України, героїчним подвигам мужніх захисників незалежності нашої Батьківщини. 

    Цього дня лунали патріотичні пісні у вииконанні заступника директора з НВР Абрамця В. І., учениці групи № 32 Стан С. та учениці групи № 2 Ващук Ю. про сучасних героїв України. Від директора Маслова І. Г. звучали привітання майбутнім захисникам України. Від викладача предмету Захист Вітчизни Куцуби Ю. А. чоловікам, які пройшли службу в армійських лавах. Від імені всіх військових, які проходять службу в зоні АТО привітав всіх майстер виробничого навчання групи № 11 Цимбал В. В., який нещодавно сам повернувся звідти. А представники самоврядування привітали чоловічу частину педагогічних працівників та командирів груп подарунками та власними віршами.

    Керівник фізичного виховання Щербина О. В. представив кращих спортсменів училища, які приймали участь у районних змаганнях присвячених Дню захисника України та разом з директором нагородили  їх грамотами та медалями за особисті досягення у спорті.

    Свято, яке відбулося в нашому училищі продемонструвало єднання дорослих і дітей в єдиному прагненні служити рідній Україні.

 

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (17.10.2016)
Переглядів: 95