Головна » Статті » Виховна робота

День українського добровольця

Вперше в нашій країні 14 березня відзначається День українського добровольця. Це день тих, хто незважаючи на свої мирні професії, залишив роботу, бізнес, рідних і в числі перших став на захист України. Ці Герої ціною здоров'я і власного життя зупинили просування агресора по рідній землі.
 

У Генічеську до Дня українського добровольця було підготовлено захід силами адміністрації та колективу нашого училища, відділу культури РДА, музею, який пройшов в актовій залі нашого училища. Все, що в цей день відбувалося на сцені під документальні кадри хроніки неоголошеної війни, нікого не залишило байдужими. Багато хто не міг стримати сліз, особливо, коли під оплески присутніх на сцену запросили маму, зниклого під Іловайськом бійця добровольчого батальйону «Донбас» Ісмаїла Эдемова.
Згадували сьогодні і про наших земляків, які загинули захищаючи Україну. Це Ярослав Дуриба, Віктор Вовкодав, Сергій Ласкін, Юрій Сметанін, Сергій Підгорний, Максим Дудка. Вічна їм пам'ять і Слава!

"На прикладі України весь світ бачить, як потрібно захищати свою землю, свої родини",- сказав голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов та нагородив кількох добровольців, що пройшли горнилово війни. Коли Воробйов назвав ім'я легендарного Віталія Деркача з позивним «Іспанець», піднялися всі бійці 34 батальйону і оплесками вітали свого бойового побратима.
Потім, від імені начальника Генштабу, Головнокомандувача Збройних сил України Віктора Муженка почесними нагрудними знаками були нагороджені кращі представники особового складу 34 батальйону ЗСУ, деякі з яких і зараз виконують завдання в зоні проведення АТО. Всіх нагороджених військовослужбовців весь зал вітав стоячи!

Категорія: Виховна робота | Додав: Konovalova23111988 (15.03.2017)
Переглядів: 128