Головна » Статті » Виховна робота

День працівників освіти

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. Це день, коли країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

  Відбулося таке свято і в нашому училищі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні  групи № 202 разом з класним керівником Худик К. О. та майстром виробничого навчання Новікова Л.В. підготували чудові концертні номери й привітання. Розпочався захід романтичним вальсом у виконанні учениці групи № 202 Зверяк Т. та учня групи № 51 Головко А. На розсуд глядача були представлені  чудові пісні для педагогічних працівників училища у виконанні дівчата-перукарів групи № 202, учениці групи № 51 Стан С., учня групи № 41 Мотявіна А. 
   Вже традиційним стали привітання від  директора училища Маслова І. Г., який привітав всіх зі святом та побажав гарного настрою.

  Від учнівського самоврядування училища прозвучал святкові привітання для всіх працівників училища в лиці командира групи № 202 Бекірової Е. та президента учнівського самоврядування учня групи № 205 Османова У., а солодкі подарунки  стали приємним завершенням святкового концерту.

   Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок та подарунків.
    

Категорія: Виховна робота | Додав: olya_3459 (11.10.2018)
Переглядів: 29