Головна » Статті » Новини

Виховна година " Без сім'ї немає щастя у житті"

28 березня згідно плану роботи Методичної комісії класних керівників, майстрів в/н, вихователів гуртожитку в рамках тижня молодого спеціаліста була проведена виховна година в групі № 2 молодим спеціалістом, викладачем перукарської справи Якуніною Мариною Вікторівною.

Це був її дебют. І він вдався, бо протягом спілкування за темою: "Без сім'ї немає щастя у житті" Марина Вікторівна зуміла так розташувати до себе дівчат, що вони відверто розповідали про своїх батьків "будували родовід", пригадували цікаві факти з сімейного життя своїх батьків, ділилися власним, хоча ще й малим, життєвим досвідом взаємовідносини з батьками.

Цікавими були й види роботи з вихованцями: це і складання коллажу, і "клубочок побажань" і поради на створення майбутньої сім'ї, і ролі жінки - матері в ній адже в групі навчається 24 дівчини.

Доброму душевному настрою сприяла лагідна лірична мелодія, яка супроводжувала хід всього виховного заходу. Присутні майстри й класні керівники дали позитивну оцінку відкритій виховній годині і побажали дебютанці творчого натхнення й плідної педагогічної діяльності в справі    виховання учнівської молоді.

Голова МК Романюта Л. М.

Категорія: Новини | Додав: Konovalova23111988 (29.03.2017)
Переглядів: 123