Головна » Статті » Новини

Творча спадщина Тараса Григоровича Шевченка

     31 жовтня 2018 року для вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні у Вищому професійному училищі № 17 м. Генічеська відбулися урочистості з нагоди початку ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка.
      Присутніх привітав директор училища Маслов І.Г.,якийнаголосив, що кожного року цейпрестижний конкурсоб’єднуєталановиту молодь далеко за межами України та даєможливість молодому поколіннюще раз звернутися до художньогоспадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а такожпродемонструвативисокийрівеньсвоєїтворчості.
      З настановамидо учасників конкурсу звернулася викладач української мови та літератури Шапорова Ю.В., яка побажала конкурсантам подальшихуспіхів у майстерномуоволодінніхудожнім словом .
Увазі присутніх була представлена літературно-музична композиція у виконанні учнів Васіної Анастасії, Семенюка Олега, Тимошицького Олексія, Єгорових Каріни та Аліни,Мотявіна Андрія, яка без сумніву викликала почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю і шани до Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.
       Тож побажаємо всім учасникамІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченкатворчого горіння ,наснаги  і переможних злетів!

Категорія: Новини | Додав: Admin (01.11.2018)
Переглядів: 17