Головна » Статті » Новини

Шоу-показ зачісок у фантазійному стилі

   В рамках тижня перукарської справи 3 грудня пройшов шоу-показ зачісок у фантазійному стилі. Розпочалося дійство з вітального слова ведучіх майстрів виробничого навчання з професій «Перукар, перукар – модельєр» Новікової Л. В. та Чкі Е. С.. Вони розкрили сутність фантазійного стилю і нагадали, що фантазійний стиль різноманітний, а розкішне яскраве вбрання та зачіска, приваблює своєю неординарністю та красою.

  У шоу-показі було представлено 17 епатажно - фантазійних образів, які продемонстрували моделі - учениці групи № 202, № 2, № 11, № 35, 45, 41. Шоу-показ пройшов на одному диханні, на хвилі творчості і креативу. На цьому заході були присутні почесні гості працівники перукарської індустрії нашого міста, а саме: Золотар Євгенія – засновниця та власниця авторської студії краси «Золотар», Крот Марія – перукар – барбер, візажист авторської студії краси «Золотар», Юріна Марина – власниця перукарні «Сакура», Шарлай Євгенія, Лопатіна Світлана – перукарі салону «Маргарита».

  Наш колектив дякує методичній комісії у складі Худик Катерини Олександрівни, Якуніної Марини Вікторівни, Новікової Лариси Валентиновни, Чкі Ельвіни Сельверівни які вклали майстерність, душу та час в підготовку молодої зміни.

Категорія: Новини | Додав: olya_3459 (05.12.2018)
Переглядів: 14