Головна » Статті » Новини

Профорієнтаційний захід «Освіторія»

   10 жовтня 2018 року на площі біля будинку культури смт Новотроїцьке пройшов районний масовий профорієнтаційний захід «Освіторія».

    Головним і основним гаслом на заході лунало – «Навчайся в Україні! – Працюй у рідному краї!».

  З вітальними словами звернулась до молоді та гостей директор районної філії обласного центру  зайнятості Ірина Збаровська. За її словами молодь, це наше майбутнє, отже профорієнтація молоді – найважливіший крок на шляху до майбутньої зайнятості молодого покоління.

   Великий інтерес у учасників викликало проведення презентацій чотирнадцяти навчальних закладів за різними напрямками підготовки. Делегація від нашого училища у складі заступника директора з НВР Іванова В. В., практичного психолога Коновалової О. М. та майстрів виробничого навчання Дичука О. П., Худик К. О., Цимбала В. В. презентувала відеоролик про наш навчальний заклад, також абітурієнти мали змогу побачити макет нашого "учнівського містечка", дізнатися про професії, що користуються попитом на ринку праці регіону. Справжні майстри продемонстрували, що повинен вміти професіонал, та у чому полягає основний зміст професії. 

   Учні отримали задоволення від спілкування, дізналися де мають навчатися далі, деякі змогли краще пізнати себе.

Категорія: Новини | Додав: olya_3459 (18.10.2018)
Переглядів: 26