Головна » Статті » Новини

Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика «Розквітай, рідна мова!»

  9 листопада 2017 року  , о восьмій годині ранку, усі учні і працівники Вищого професійного училища № 17 м. Генічеська були запрошені на урочисте відкриття І етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. 

  Про святкування Дня Української Писемності та Мови, про Нестора-літописця, на честь якого  започатковано свято, про канадського бізнесмена українського походження, мецената  Петра Яцика та заснування Міжнародного  конкурсу з української мови розповіла викладач української мови та літератури – Шкликова Наталя Миколаївна. 
  Гуртківці літературно - драматичного клубу  «Конвалія» на святковій сцені актового залу  читали улюблені поезії, співали пісні про мову, про Батьківщину, рідну землю. 
  Чарівні ведучі: Івашкіна Ірина та Мотявін Андрій  розповіли  глядачам про Нестора – літописця, на честь якого запроваджене свято Української писемності та Мови,  про важкі кроки становлення української мови,  про  мецената Петра Яцика тощо.
   Гостей свята привітала заступник директора з навчальної роботи училища, викладач української мови та літератури – Павленко Ірина Іванівна, яка  у своєму виступі закликала нас усіх любити свою рідну мову. 

Активну участь у святі взяли:
Яльчи Сониє  гр. № 2 
Венирова Ельвина  гр. № 2  
Сейдаметова Зарема  гр. № 2
Сулейманова Фериде  гр. № 2 
Юрьева Ірина  гр. № 32
Сульдіна Владислава  гр. № 32
Кудиш Юрій  гр. № 32
Фесик Олександр  гр. № 205
Гриценюк Віталій  гр. № 205
Парадня Ілля  гр. № 205
Храмцова Наталка  гр. № 22 
Валентина Гальченко  гр. № 12
Зіядинов Алім  гр. № 51

Майстер виробничого  навчання  - Висоцький Олексій Віталійович 
 

 

Категорія: Новини | Додав: Admin (13.11.2017)
Переглядів: 87