Головна » Статті » Новини

Калейдоскоп відкритих уроків. Ділимося досвідом!

1 березня 2017 року був проведений відкритий урок майстром виробничого навчання Стадником В.А. на тему «Зварювання кутових швів» у групі № 21 яка опановує професію "«Електрогазозварник ручного зварювання». Метою уроку було навчити учнів зварювати кутові шви застосовуючи різні кути нахилу електрода при різній товщини металу, розвивати увагу і спостережливість, уміння самостійно приймати рішення та вміння працювати в колективі.

Урок Василя Анатолійовича - це технологічний урок з впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій. Для пояснення нового матеріалу майстер застосував практичну демонстрацію трудових прийомів з зварювання кутових швів через веб-камеру, чітко дотримуючись правил техніки безпеки, що викликало в учнів неабиякий пізнавальний інтерес.

Всі присутні на уроці зазначили, що урок виробничого навчання пройшов на належному методичному рівні, з дотриманням всіх нормативних вимог.

 

2 березня 2017 року відбувся відкритий урок з технології кам’яних робіт викладача Івахненка Е.О. на тему: «Види і способи кладки конструкцій із керамічних, порожнистих, бетонних і природних каменів» в групі № 5 за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, муляр».

Методичною метою уроку було сформувати знання про види і способи кладки конструкцій із керамічних порожнистих, бетонних і природних каменів, систематизувати та вдосконалити знання про особливості роботи мурування стін з керамічних, порожнистих, бетонних і природних каменів.

Тема уроку була складна, цікава та актуальна. Завдяки використанню на уроці сучасних педагогічних технологій, відео сюжетів про новітні будівельні матеріали учні змогли виконати завдання в групах метою якого було визначення найкращого будівельного стінового матеріалу (цегли), який найбільше підходе для будівництва в нашому регіоні. Поділився своїм досвідом на уроці майстер виробничого навчання Алейченко М.В., який розповів про види кладки та перев’язку швів. На протязі уроку забезпечувався зворотній зв'язок з учнями, які показали свої знання з предмету.

3 березня 2017року свій перший відкритий урок у гр..№ 22 провела майстер виробничого навчання Бондаренко В.І. Начебто нещодавно Вікторія Іванівна була ученицею нашого училища, а вже сьогодні передає молодому поколінню свої знання і вміння. Тема уроку: «Штукатурення зовнішніх та внутрішніх укосів з визначенням кута розсвіту». Урок проведено на належному організаційному та методичному рівні. На вступному інструктажі майстер дотримувався основних етапів уроку, вдало мотивував навчальну діяльність учнів, при показі трудових операцій було використане доступне, наукове і наглядне пояснення майстра. Після особистого показу майстра, учні самостійно відпрацьовували вправи по оштукатурюванню зовнішніх і внутрішніх укосів.

Урок відвідали не тільки члени методичної комісії будівельного напрямку, а й молоді майстри виробничого навчання інших професій. Для них це був своєрідний "майстер клас", на якому молодий майстер ділився педагогічним та професійним досвідом.

Всі колеги подякували педагогам за цікаві уроки, побажали подальших професійних успіхів та натхнення у роботі.

 

 

 

Категорія: Новини | Додав: Юлія (03.03.2017)
Переглядів: 149