Головна » Статті » Новини

День Знань

1 вересня відбулося урочисте свято Першого дзвоника, на якому були присутні учні, їхні батьки, які, разом із дітьми, спостерігали за святом. Розпочалося свято на подвір’ї училища. Слова привітання ведучих заступника директора з виховної роботи Мартинцової Н. Ю. та практичного психолога Коновалової О.М. були сповнені щирими почуттями та дружнім настроєм.

Гостей, учнів та їх батьків, членів педагогічного колективу з Днем Знань щиро привітав директор навчального закладу Маслов Ігор Георгійович, який підвів підсумки з виховної роботи за 2016 - 2017 навчальний рік та нагородив грамотами учнів, що досягли певних результатів у обласних та всеукраїнських конкурсах.

Підтримкою та допомогою по сходинках до успіху були щирі поради та привітання класного керівника групи № 12 Отрощенко Ю.В. , класного керівника групи № 15 Худика І.В. які побажали впевненості і енергії учням протягом усіх років навчання.

Продовжили свято керівники груп, які запропонували учням перший урок за темою: «Європейські цінності - основа демократичної України».

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Бажаємо усім учням підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Категорія: Новини | Додав: olya_3459 (02.09.2017)
Переглядів: 123