Головна » Статті » Новини

День відкритих дверей

   11 травня 2018 року  Вище  професійне училище № 17 м. Генічеська широко відкрило двері перед випускниками 9 – х та 11- х класів м. Генічеська та Генічеського району в рамках проведення Дня відкритих дверей. Вони мали можливість побувати у  нашому навчальному закладі, ознайомитись із матеріально - технічною базою та переліком професій, за якими у нас готують майбутніх кваліфікованих робітників. Приємно, що серед гостей були й окремі відвідувачі - батьки з дітьми, яких зацікавив наш заклад, і вони виявили бажання приїхати  на екскурсію.

 Училище відвідало близько 160 випускників, яким було запропоновано ознайомитися з навчальними кабінетами, майстернями. Учні ознайомилися з відеороликом про історію та існування нашого навчального закладу, зустрілися з директором училища Масловим  Ігорем Георгійовичем, який розповів про педагогічний колектив училища, ознайомив з переліком професій та щиро запросив всіх на навчання. 
  Під час екскурсії до майстерень та лабораторій учні взяли активну участь у проведенні майстер – класів, які старанно підготували для них майстри виробничого навчання, побачили виконання різноманітних прийомів  в оволодінні робітничими професіями, власноруч спробували деякі з них. І   були приємно вражені  побаченим та почутим. Особливе захоплення в них  викликала виставка технічної творчості. Найбільша сподобались майстерні сподобалися  кам’яних, штукатурних, столярних робіт, слюсарна майстерня.

Категорія: Новини | Додав: Admin (14.05.2018)
Переглядів: 94