Головна » Статті » Новини

День відкритих дверей

Кожного року у травні Вище професійне училище № 17 м. Генічеська гостинно відкриває свої двері для майбутніх учнів, їх батьків та всіх бажаючих. Не став винятком і 2016 – 2017 навчальний рік.

19 травня 2017 року в училищі відбулося свято «День відкритих дверей».

Гамірно і людно було цього дня у навчальному закладі. До нас завітали випускники 9 та 11 класів з Генічеська, Новогригорівки, Догмарівки, Фрунзе, Щорсівки, Партизан.

День відкритих дверей дав можливість учням поринути у дружню та інформативну атмосферу навчання в училищі та майбутньої професії. Мелодійне відкриття заходу забезпечили ведучі викладачі Пермякова І.О. та Федченко О. В.

Програма була дуже насиченою. Спочатку гостей вітав директор училища Маслов Ігор Георгійович.

Наші екскурсоводи викладачі Івахненко Є.О., Шапорова Ю.В., Отрощенко Ю.В., Щербина О.В розкрили перед учнями умови вступу 2016 року, особливості прийому, окреслили коло важливих питань, на які абітурієнтам слід звернути увагу при оформленні документів, а потом провели до навчальних майстерень, де учням були запропоновані майстер – класи майстрів виробничого навчання: Іванової В.І., Стадника В.А., Алейченка М.В., Гульчака І.А., Бітюкова М.В. та інших.

День відкритих дверей у ВПУ № 17 завершився проведенням профорієнтаційних бесід з учнями, під час яких майбутні абітурієнти отримали змістовну інформацію про навчальний процес та омріяні професії .

Категорія: Новини | Додав: Konovalova23111988 (22.05.2017)
Переглядів: 127