Головна » Статті » Новини

День працівників освіти

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. Це день, коли країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

     Відбулося таке свято і в нашому училищі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні  групи № 22 разом з класним керівником Сезько С. О. та майстром виробничого навчання Куртаметовим С. Е. підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, лунали чудові пісні для педагогічних працівників училища у виконанні дівчата-перукарів групи № 2,  учениці групи № 202 Ващук Ю., учениці групи № 41 Стан С., учня групи № 205 Мотявіна А. та майстра виробничого навчання групи №7 Висоцького О. В. 

   Вже традиційним стали привітання від адміністрації училища директора Маслова І. Г. та заступника директора з навчально-виховної роботи Абрамця В. І., а також голови профспілкового комітету Арутюнова Е. Р., який нагородив грамотами та грошовою премією співробітників за стаж роботи.

   До нас завітали почесні гості - міський голова Тулупов О. В. та голова районної ради Євстратов А. О., які привітали зі святом та подарували торт колективу нашого училища.

   Від учнівського самоврядування училища прозвучав авторський вірш у виконанні командира групи № 7 Дрімуш О., а солодкі подарунки та квіти стали приємним завершенням святкового концерту.

   Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок та подарунків.

    

Категорія: Новини | Додав: olya_3459 (04.10.2017)
Переглядів: 103