Головна » Статті » Новини

Батьківські збори

   6 березня 2020 року у нашому училищі відбулися загальні батьківські збори. Вони були присвячені закінченню 2019-2020 навчального року. Спочатку перед батьками виступив директор училища Маслов І. Г., який розповів присутнім батькам про порядок закінчення навчального року та особливості складання ЗНО та ДПА, підбив підсумки навчально-виховної роботи за 2019 – 2020 навчальний рік та поділився планами на майбутнє. Наголосив на необхідності тісної взаємодії училища та батьків і подякував їм за допомогу. Ігор Георгійович розповів про спільну роботу педагогічного колективу та батьків щодо підвищення якості знань учнів, а також про вибір випускниками майбутнього життєвого шляху.Кожен з присутніх батьків мав змогу індивідуально поспілкуватися з директором та отримати відповідь на хвилюючі запитання.

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Мартинцова Н. Ю. ознайомила батьків із новими законодавчіми актами та постановами щодо протидії булінгу в учнівському середовищі, розповіла присутнім про небезпеку соціальних мереж, зокрема про групи, які схиляють підлітків до самогубства. Наталя Юріївна наголосила, що батьки повинні контролювати дозвілля своїх дітей, цікавитися їхнім життям та колом спілкування. Крім цього  нагадала, що батьки є учасниками навчально-виховного процесу та згідно законодавства несуть відповідальність за відвідування учнями училища та їхню поведінку.

  Далі батьківські збори продовжили керівники груп, які провели батьківський всеобуч на тему: «Як протидіяти шкідливим звичкам», підготовлений практичним психологом Коноваловою О. М., а також познайомили батьків з успішністю учнів, з поведінкою на уроках та у гуртожитку.

 

 

Категорія: Новини | Додав: olya_3459 (11.03.2020)
Переглядів: 130