Вязниковцева Ганна Володимирівна - викладач спеціальних дисциплін, інформатики, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

Івахненко Євген Олександрович - викладач спеціальних дисциплін будівельного напрямку, спеціаліст ІІ категорії.

 

 

 

 

Кольцов Микола Миколайович - викладач спеціальних дисциплін будівельного напрямку, спеціаліст

 

 

 

 

Конєва Лілія Іванівна - викладач спеціальних дисциплін перукарів, спеціаліст

 

 

 

 

 

Коновалов Сергій Геннадійович - викладач фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

Крижановський Віталій Вікторович - викладач спеціальних дисциплін напрямку "Автомобільний транспорт", спеціаліст  вищої категорії.

 

 

 

 

Куцуба Георгій Анастасійович - викладач предмету "Захист Вітчизни", спеціаліст ІІ категорії.

 

 

 

 

Отрощенко Юлія Володимирівна - викладач хімії і біології, спеціаліст І  категорії

 

 

 

 

 

Пермякова Ірина Олександрівна - викладач іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

Прибильна Зінаїда Вікторівна - викладач промислової санітарії, медичний працівник ІІ категорії 

 

 

 

 

Романюта Лариса Миколаївна - викладач світової літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

 

 

 

 

Сезько Світлана Олександрівна - викладач спеціальних дисциплін будівельного напрямку та напрямку "Автомобільний транспорт",  спеціаліст І категорії.

 

 

 

 

Слуцький Олексій Олександрович - викладач фізичної культури

 

  

 

   

 

Соколовська Вікторія Вікторівна - викладач математики, спеціаліст

 

 

 

 

 

Удод Павло Миколайович - викладач спеціальних дисциплін  напрямку "Автомобільний транспорт", спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

Федчено  Ольга Вікторівна - викладач фізики, спеціаліст ІІ категорії 

 

 

 

 

 

Худик Іван Володимирович - викладач спеціальних дисциплін напрямку  "Автомобільний транспорт", спеціаліст ІІ категорії.

 

 

 

 

Шапорова Юлія Володимирівна - викладач історії та правознавства, спеціаліст І категорії.

 

 

 

 

Шкликова Наталя Миколаївна - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

Щербина Олександр Вікторович - керівник фізичного виховання, викладач фізичного виховання,  спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

Якуніна Марина Вікторівна - викладач спецдисциплін перукарів