Альохіна Світлана Анатоліївна - майстер виробничого навчання  з професії 

"Штукатур, лицювальник - плиточник, муляр"

 

 

 

 

Алейченко Микола Віталійович - майстер виробничого навчання,  з професії

"Муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій"

 

 

 

 

Білецький Олександр Михайлович - майстер виробничого навчання з професії

"Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів( категорії "С")", інструктор з водіння.

 

 

 

 

Бітюков Микола Володимирович - майстер виробничого навчання,  з професії

 "Слюсар з ремонту автомобілів, водій автранспортних засобів ( категорії "С")".

 

 

 

 

Гульчак Іван Анатолійович - майстер виробничого навчання з професії

"Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії "С")".

 

 

 

Дичук Олександр Павлович - майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії

"Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії "С")", інструктор з водіння.

 

 

 

Іванова Вікторія Іванівна - майстер виробничого навчання з професії

 "Штукатур, лицювальник - плиточник, маляр"

 

 

 

 

 

Кольцов Микола Миколайович - майстер виробничого навчання з професії

"Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії "С)", інструктор з водіння.

 

 

 

Лащенко Олексій Геннадійович - майстер виробничого навчання з професії

"Електрогазозварник"

 

 

 

 

 

Стадник Василь Анатолійович - майстер виробничого навчання "Муляр,

монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій, електрогазозварник"

 

 

 

 

Стукан Віктор Миколайович - майстер виробничого навчання з професії

"Електрогазозварник"

 

 

 

 

 

Титик Вікторія  - майстер виробничого навчання з професії

"Штукатур, лицювальник - плиточник, маляр".

 

 

 

 

Федько Віталій Олександрович - майстер виробничого навчання з професії

"Слювар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії "С")".

 

 

 

 

Худик Катерина Олександрівна - майстер виробничого навчання з професії

"Перукар, (перукар - модельєр).

 

 

 

 

Цимбал Віталій Віталійович - майстер виробничого навчання з професії

"Столяр будівельний, тесляр".

 

 

 

 

Юрченко Марія  Анатоліївна - майстер виробничого навчання з професії "Перукар, (перукар - модельєр)".

 

 

 

 

 

Ястреб Петро Павлович - майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії

"Столяр будівельний, тесляр".